01 12 2016

W niedzielę mecz z wicemistrzem kraju. Znamy zdobywców biletów

01.12.2016, godz.: 13:57
W niedzielę mecz z wicemistrzem kraju. Znamy zdobywców biletów
fot. Marcin Masalski/bogoriagrodzisk.pl

W najbliższą niedzielę Bogoria Rozegra w Grodzisku kolejny ważny mecz w superlidze tenisa stołowego. Tym razem zespół prowadzony przez Tomasza Redzimskiego podejmie ekipę Dekorglassu Działdowo.  Naszym czytelnikom rozdaliśmy trzy podwójne wejściówki na to wydarzenie. Poniżej podajemy nazwiska zdobywców

Grodziscy zawodnicy bronić będą pozycji lidera tabeli. Po pięciu kolejkach mają z 12 punktów z kompletem ligowych zwycięstw w „domowych” meczach. Spotkanie z Dekorglassem będzie okazją do podtrzymania tej dobrej passy.

Drużyna z Działdowa to wicemistrz Polski z zeszłego sezonu posiada w składzie wielu świetnych zawodników jak chociażby Wong Chun Ting, który w światowym rankingu ITTF plasuje się na 7. miejscu. Oprócz niego w zespole prowadzonym przez Piotra Kołacińskiego znajduje się Złoty medalista Igrzysk Paraolimpijskich z Londynu Patryk Chojnowski, który jest również wicemistrzem Polski w singlu z tego roku. W składzie znajduje się również Wenliang Xu, który przez kilka sezonów występował w barwach zespołu Bogorii.

W grodziskiej ekipie liczymy na dobrą formę Daniela Góraka, który obecnie przewodzi w rankingu indywidualnym Lotto Superligi. Jak do tej pory popularny Góra nie przegrał jeszcze spotkania. Również nasi zagraniczni zawodnicy prezentują się bardzo dobrze i z pewnością w spotkaniu z Dekorglassem będą chcieli to potwierdzić. Niedzielna rywalizacja rozpocznie się o godzinie 16.00 w hali przy ul.Westfala 3a

KONKURS

Patronem medialnym Bogorii Grodzisk Mazowiecki jest w tym sezonie portal GrodziskNews.pl. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą trzy podwójne wejściówki na niedzielny mecz. Zdobędą je trzy pierwsze osoby, które dziś 30 listopada o godz. 16.00 przyślą maila na adres: info@grodzisknews.pl w treści wpisując: „Bogoria Grodzisk”. W mailu należy podać również imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Wyniki konkursu opublikujemy 1 grudnia.

ZWYCIĘZCY
Tomasz Karpiński
Paulina Bladowska
Marcin Zieliński

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi