09 06 2018

W niedzielę Koleje Mazowieckie zmieniają rozkład

09.06.2018, godz.: 10:22
W niedzielę Koleje Mazowieckie zmieniają rozkład
Fot. GrodziskNews.pl

10 czerwca wchodzi w życie nowy rozkład jazdy Kolei Mazowieckich. Zmienią się godziny odjazdu niemal wszystkich pociągów.

Nowy rozkład ma obowiązywać od 10 czerwca do 1 września, czyli do planowanego zakończenia modernizacji linii 447 między Warszawą a Grodziskiem. Jeżeli więc wszystko pójdzie zgodnie z planem będzie to ostatni rozkład jazdy, który uwzględnia zamknięcie torów podmiejskich.

Nowy rozkład nie będzie jedynie drobną korektą istniejącego rozkładu, zmienią się godziny odjazdu niemal wszystkich kursów. Podobna natomiast będzie liczba kursów zarówno w porannym, jak i popołudniowym szczycie komunikacyjnym.

W związku z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy Koleje Mazowiecki informują o możliwości zwrotu niewykorzystanego biletu. Opcja ta dotyczy biletów okresowych: tygodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych i kwartalnych zakupionych najpóźniej 9 czerwca  i ważnych w dniu 10 grudnia oraz później.

Zwrotowi podlegają bilety całkowicie niewykorzystane, ale także częściowo niewykorzystane (kwota zwrotu zależeć będzie od liczby niewykorzystanych dni). Zwrotu biletów kwartalnych całkowicie lub częściowo niewykorzystanych należy dokonać w Wydziale Kontroli Dochodów KM w drodze reklamacji.

Nowy rozkład jazdy Kolei Mazowieckich jest dostępny tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi