07 03 2019

W Jaktorowie wybrali sołtysów

07.03.2019, godz.: 15:05
W Jaktorowie wybrali sołtysów

Zgodnie z obowiązującą ordynacją wyborczą w Jaktorowie przeprowadzono wybory w czternastu sołectwach wchodzących w skład gminy. Tym samym wybrano gospodarzy wsi na lata 2019–2023.

Wybory sołeckie odbyły się tym samym w Bieganowie, Budach-Grzybku, Budach Michałowskich, Budach Zosinych, Chyliczkach, Grądach, Henryszewie, Jaktorowie -Kolonii, Jaktorowie A, Jaktorowie B, Międzyborowie, Sadych Budach, Starych Budach A oraz Starych Budach B.

I tak w Bieganowie sołtysem została Katarzyna Wilk, Budach-Grzybku Krystyna Grabalska, w Budach Michałowskich Grzegorz Dubielecki, Budach Zosinych z kolei Elżbieta Zagórska. Idąc dalej, gospodynią Chyliczek została Agnieszka Wasilewicz, w Henryszewie na sołtysa wybrano Mariana Banaszka, a w Grądach Pawła Karolaka.

Sołtysem w Jaktorowie-Kolonii został Kamil Siarnowski, zaś we wsiach Jaktorów A i Jaktorów B odpowiednio: Krzysztof Dominiak i Urszula Stefankiewicz. Funkcję sołtysa Międzyborowa mieszkańcy powierzyli Grażynie Ogrodowskiej; interesy Sadych Bud w samorządzie reprezentować będzie Bogumiła Szymko. Z kolei w Starych Budach A i Starych Budach B wybrani na sołtysów zostali odpowiednio: Marek Staniaszek i Malwina Chabałowska.

1

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi