11 10 2018

W Grodzisku otworzą najdłuższy pumptrack w Polsce

11.10.2018, godz.: 13:29
W Grodzisku otworzą najdłuższy pumptrack w Polsce
Fot. Facebook/Grodzisk Mazowiecki

Już w najbliższą sobotę oficjalnie zostanie otwarty najdłuższy mobilny pumptrack w Polsce. Będzie on dostępny za budynkiem Szkoły Podstawowej nr 6 w Grodzisku.

Pumptrack to rowerowy tor, który ma dużo szybkich zakrętów i muld, dzięki którym jazda po nim niemal nie wymaga pedałowania. Przypomina on trochę tor do narciarskiej jazdy po muldach. W Grodzisku taki tor będzie dostępny za budynkiem „szóstki” między ulicami Daleką i Sportową. Co więcej będzie to najdłuższy mobilny tor pumptrack w Polsce.

W sobotę odbędzie się jego oficjalne otwarcie. Będzie sporo atrakcji m.in. pokaz rowerowy w wykonaniu TrialTeam Grodzisk, a także warsztaty i animacje dla dzieci. Nie zabraknie oczywiście malowania buziek dla najmłodszych. Podczas imprezy rozegrany zostanie miniturniej siatkówki o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego.

Na otwarciu pojawią się gwiazdy sportu: medalistką olimpijską Luizą Złotkowską i olimpijczykiem Sławomirem Chmurą.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi