11 01 2015

W ferie będzie co robić

11.01.2015, godz.: 12:14
W ferie będzie co robić
fot. Pixabay

Podkowa Leśna przygotowała szerokie spektrum zajęć dla dzieci i młodzieży na czas ferii zimowych.

Ferie dla dzieci z naszego regionu rozpoczną się 19 stycznia i zakończą 1 lutego. W tym czasie wiele rodzin nigdzie nie wyjeżdża i dlatego, aby umilić dzieciom ten czas poszczególne samorządy organizują akcje „Zima w mieście”. Nie inaczej jest w Podkowie Leśnej.

Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich przygotowały „Artferie” dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Będą m.in. zabawy nowymi technologiami wraz z projekcją filmów dokumentalnych poruszających ważne tematy z punktu widzenia dziecka, zajęcia bębniarskie z użyciem instrumentów z różnych stron świata, będą także spacery po Podkowie, czy zabawy integracyjne. Informacje na temat zajęć oraz kosztów dostępne są pod numerem tel. 22 758 94 41.

W czasie ferii we wszystkie wtorki i soboty o godz. 11.00 podkowiańska Miejska Biblioteka Publiczna im. Poli Gojawiczyńskiej znajdująca się przy ul. Błońskiej 50 zaprasza najmłodszych mieszkańców Podkowy Leśnej wraz z rodzicami (dzieci w wieku 0-5 lat) na spotkania Klubu pod Mądrym Smokiem.

Muzeum Iwaszkiewiczów w Stawisku zaprasza zorganizowane grupy dzieci i młodzieży na lekcje muzealne. Będzie można m.in. w przystępny sposób poznać twórczość Jarosława Iwaszkiewicza, dowiedzieć się więcej o Stawisku, zobaczyć zbiór fotografii stereoskopowej, czy ciekawych przedmiotów znajdujących się w zbiorach muzeum. Szczegóły dostępne są pod numerem telefonu 22 758 93 63.

Podkowiański magistrat zaprasza w ferie na lodowisko na terenie Zespołu Szkół Samorządowych przy ul. Jana Pawła II, które ma ruszyć jeszcze dziś. Przed feriami będzie ono czynne w godzinach 15.00–20.00 natomiast od najbliższej soboty (17 stycznia) do 31 stycznia tafla będzie dostępna od godz. 11.00 do 20.00.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi