20 05 2018

W Dzień Matki rajd rowerowy i otwarcie centrum sportu

20.05.2018, godz.: 16:06
W Dzień Matki rajd rowerowy i otwarcie centrum sportu
fot. Pixabay

Doroczny rajd rowerowy ulicami Milanówka i oficjalne otwarcie nowo wybudowanego Centrum Sportu i Rekreacji Grudów – to niektóre atrakcje zaplanowane przez miasto ogród na 26 maja. Organizatorzy liczą na wysoką frekwencję.

Impreza wystartuje o godz. 11.00, kiedy to rowerzyści zebrani przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Starodęby wyruszą ulicami miasta w kierunku ul. Szkolnej. Tam bowiem znajduje się nowo wybudowane centrum sportu. – Ruszamy 26 maja o godzinie 11:00 ze skrzyżowania ulic Starodęby i Mickiewicza. Celem naszej podróży będzie Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Szkolnej, gdzie dokonamy oficjalnego otwarcia! – potwierdzają organizatorzy.

Co ważne, przygotowali dla uczestników więcej atrakcji. Wśród nich widowiskowy pokaz rowerowy w wykonaniu Mateusza Kowalczyka, który na co dzień prezentuje takie przedstawienia i dba by przygotowany przez niego repertuar sztuczek spodobał się tak dzieciom, jak i dorosłym. Będzie też mecz piłkarski drużyn szkolnych na nowym boisku. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku, a także konkursów z nagrodami.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi