06 10 2017

Uzdatniają wodę w mieście ogrodzie. Dziś także wyłączenia

06.10.2017, godz.: 12:16
Uzdatniają wodę w mieście ogrodzie. Dziś także wyłączenia
fot. Pixabay

Milanowscy wodociągowcy rozpoczęli wczoraj (5 października) prace na Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Długiej i będą je kontynuować do odwołania także na innych odcinkach sieci. Cel: dezynfekcja wody pitnej . Dziś także możliwe są przerwy w dopływie kranówki do budynków na kilku ulicach.

– Od 5 października. prowadzona będzie na Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Długiej w Milanówku w związku z aktualnie prowadzonymi pracami na sieci wodociągowej dezynfekcja wody pitnej przy użyciu podchlorynu sodu (posiada atest PZH) w ilościach minimalnych (poniżej 0,3 mg/l), nie zagrażających zdrowiu i życiu konsumentów wody – poinformowali wodociągowcy.

Chlorowanie wody może jednak sprawić, że na czas dezynfekcji zmienią się walory smakowe i zapachowe kranówki. Dziś wodociągowcy prowadzą także prace mogą skutkowych chwilowymi wyłączeniami wody w ul. Wylot, Czubińskiej, Naddawki oraz Wiosennej.

1

Dodaj Komentarz

  • Bohdan Knor

    …no to teraz po MINERALNA do Milanowka zamiast do sklepu.???

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi