22 05 2018

Utrudnienia na WKD

22.05.2018, godz.: 09:00
Utrudnienia na WKD
Fot. Piotr Antos

We wtorkowy poranek awarii uległ jeden z pociągów Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Podróżni muszą się liczyć z utrudnieniami.

Około godz. 7.00 w rejonie przystanku Warszawa Aleje Jerozolimskie zepsuł się skład obsługujący kurs Grodzisk Mazowiecki Radońska (6.16) – Warszawa Śródmieście WKD (7.16). Skład musiał zostać zepchnięty do stacji końcowej. Następny pociąg odjechał ze Śródmieścia w kierunku południowym po godz. 8.10.

Czynności manewrowe na Śródmieściu zostały zakończone i około godz. 8.30 wyprawiony został pociąg do Komorowa. Pięć minut później z tej samej stacji odjechał skład do Milanówka, a o godz. 8.40 kolejny skład ruszył ze Śródmieścia i miał dotrzeć do stacji Podkowa Leśna Główna. Jednak jak informuje WKD, ostatecznie pociąg ten miał relację skróconą do Komorowa i około godz. 9.20 odjedzie stamtąd do Warszawy.

Najbliższy pociąg z Podkowy w stronę Warszawy odjedzie o godz. 9.30.

Szczegółowe informacje na temat sytuacji na linii WKD są dostępne tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi