18 03 2019

Utrudnienia na trasie katowickiej

18.03.2019, godz.: 18:54
Utrudnienia na trasie katowickiej
Fot. Czytelnik Maciej

W poniedziałkowe popołudnie na trasie katowickiej pojawiły się duże utrudnienia w ruchu. Wszystko przez uszkodzoną oponę w ciężarówce.

O utrudnieniach na trasie S8 otrzymaliśmy od czytelników, którzy stoją w korku.a – Coś się stało na trasie katowickiej. Wszystko stoi. Korki są ogromne – napisał Michał.

Jak się okazało, przyczyną utrudnień jest ciężarówka, w której pękła opona.a – Około godz. 16.00 w rejonie węzła Siestrzeń w samochodzie ciężarowym pękła opona. Do tej pory trwa przeładunek towaru i to prawdopodobnie jest przyczyną utrudnień. Nie mamy informacji o żadnym innym zdarzeniu na trasie S8 – mówi nam asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi