09 03 2019

Utrudnienia na trasie katowickiej. Samochód uderzył w bariery

09.03.2019, godz.: 18:06
Utrudnienia na trasie katowickiej. Samochód uderzył w bariery
Fot. GrodziskNews.pl

W sobotnie popołudnie samochód uderzył w bariery oddzielające jezdnię. Zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Przed chwilą na trasie katowickiej był wypadek. Widziałem rozbite auto, policję i straż pożarną – mówi Mariusz.

Do zdarzenia doszło około godz. 17.20. – W Siestrzeni na trasie S8 volkswagen uderzył w bariery oddzielające jezdnie, w pojeździe urwało się koło. Autem jechało trzech mężczyzn, nikomu nic się nie stało – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu, lewy pas w kierunku Warszawy jest zablokowany przez wozy strażackie. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi