21 04 2018

Utrudnienia na przejazdach kolejowych

21.04.2018, godz.: 10:12
Utrudnienia na przejazdach kolejowych
Fot. PKP PLK

W przyszłym tygodniu kolejarze planują zamknięcie dwóch przejazdów kolejowych znajdujących się na terenie gminy Baranów. Na szczęście nie będą one długie.

PKP Polskie Linie Kolejowe prowadzą wiele remontów i prac modernizacyjnych nie tylko na linii 447 ale również m.in. na linii kolejowej nr 3 Warszawa Zachodnia – Kunowice przebiegającej m.in. przez Błonie, czy północną część powiatu grodziskiego (gmina Baranów). I właśnie w baranowskiej gminie w przyszłym tygodniu pojawią się utrudnienia związane z pracami remontowymi.

Jak poinformował baranowski magistrat, kolejarze zamierzają zamknąć na noc dwa przejazdy kolejowe. W nocy z 24 na 25 kwietnia w godzinach 23.00–5.00 zostanie zamknięty przejazd w Bożej Woli, natomiast w nocy z 25 na 26 kwietnia w tych samych godzinach będzie nieprzejezdna przeprawa w miejscowości Żaby.

Wcześniej natomiast (noc z 23 na 24 kwietnia) podobne utrudnienia pojawią się na przejeździe kolejowym w Błoniu w ciągu ul. Grodziskiej.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi