15 07 2019

Utrudnienia na drodze powiatowej

15.07.2019, godz.: 07:30
Utrudnienia na drodze powiatowej
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś ruszają prace remontowe na ul. Kaska w Holendrach Baranowskich. Utrudnienia potrwają 11 dni.

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim rusza z remontem drogi powiatowej 1516W w Holendrach Baranowskich. W związku z pracami zostaną wyznaczone objazdy z wykorzystaniem dróg powiatowych nr 3832W relacji Baranów – Jaktorów oraz 1514W Jaktorów – Budy Zosine (do drogi powiatowej nr 1516W). Zgodnie z informacją podaną przez PZD, utrudnienia potrwają do 26 lipca.

Zadanie obejmuje punktowego remontu cząstkowego istniejącej nawierzchni asfaltowej, warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego, warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego oraz wykonanie utwardzonego pobocza kruszywem i robót ziemnych.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi