19 05 2018

Utrudnień na linii skierniewickiej ciąg dalszy

19.05.2018, godz.: 11:01
Utrudnień na linii skierniewickiej ciąg dalszy
Fot. Piotr Antos

Kolejarze poinformowali o kolejnych utrudnieniach związanych z przedłużającymi się pracami na posterunku odgałęźnym Warszawa Włochy.

Utrudnienia te miały się zakończyć dziś, ale niestety okazuje się, że podróżni również od poniedziałku znów będą musieli się liczyć z utrudnieniami na kolei. – W związku z modernizacją posterunku Warszawa Włochy od dnia 21.05.2018 trwać będą na węźle warszawskim utrudnienia w ruchu pociągów.   Od dnia 06.05.2018 działa Regionalny Zespół Zarządzania Kryzysowego w PKP PLK w celu opracowania tymczasowej awaryjnej organizacji ruchu i minimalizacji opóźnień. Nadal nie ma możliwości przejścia przez posterunek Warszawa Włochy liczby pociągów zaplanowanej od 8 maja 2018 – podają Koleje Mazowieckie.

Wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu pociągów m.in. na linii Warszawa – Skierniewice (odcinek Warszawa – Grodzisk Mazowiecki). Niektóre pociągi na wskazanych odcinkach zostały odwołane, bądź kursują w skróconej relacji. Wprowadzono dodatkowe zatrzymania pociągów PKP IC.   Łącznie odwołanych zostaje siedem pociągów w całej relacji, a dwa będą kursować w relacji skrócone podobnie jak w czasie od 14 do 18 maja.

Analogicznie jak dotychczas wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM, IC na odcinku Warszawa – Skierniewice.

Szczegóły dotyczące zmian w rozkładzie jazdy są dostępne tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi