07 11 2018

Urząd po remoncie ze sznytem przeszłości [FOTO]

07.11.2018, godz.: 16:40
Urząd po remoncie ze sznytem przeszłości [FOTO]
fot. arturtusinski-podkowa.pl

Kilka miesięcy trwały prace związane z termomodernizacją i remontem elewacji budynku urzędu miejskiego w Podkowie Leśnej. Z jednej strony odświeżono i dopcieplono obiekt, z drugiej przywrócono oryginalne elemenety przedwojennej elewacji.

Efektami remontu na swoim blogu pochwalił się burmistrz Podkowy Leśnej Artur Tusiński. – Determinacja Pana Andrzeja – fachowca od renowacji cegieł, który każdej z nich poświęcił kilka godzin przyniosła znakomity efekt – napisał włodarz.

– W budynku urzędu zostały między innymi wymienione okna, podłogi parteru, które zyskały także izolację, część instalacji elektrycznej i teletechnicznej, docieplone zostały ściany szczytowe piętra i część dachu oraz wyremontowano łazienkę i pomieszczenia biurowe – wylicza Tusiński.

Efekty możecie ocenić sami na zamieszczonych zdjęciach.

fot. arturtusinski-podkowa.pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi