05 06 2018

Uruchomiono punkt konsultacyjny dotyczący CPK

05.06.2018, godz.: 09:33
Uruchomiono punkt konsultacyjny dotyczący CPK
Fot. Pixabay

Na terenie Urzędu Gminy Baranów utworzono punkt informacyjno-konsultacyjny dotyczący Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Punkt ten rozpoczął działalność 4 czerwca. Jego obsługa zajmują się osoby wyznaczone przez pełnomocnika rządu ds. budowy CPK Mikołaja Wilda, który jest organizatorem tego punktu. Celem tej inicjatywy jest udzielanie informacji oraz konsultowanie z mieszkańcami i właścicielami gruntów objętych maksymalnym obszarem inwestycyjnym, procesu realizacji budowy CPK, w szczególności: harmonogramu realizacji wstępnego etapu budowy CPK, kwestii wymiany nieruchomości na grunty zastępcze, kwestii sprzedaży nieruchomości przeznaczonych na CPK, informacji na temat ewentualnych wywłaszczeń obejmujących właścicieli, którzy nie zdecydują się na sprzedaż lub wymianę nieruchomości w terminie wyznaczonym harmonogramem budowy CPK oraz
dodatkowych uprawnień dla osób objętych maksymalnym obszarem inwestycyjnym.

Aby zasięgnąć informacji lub zgłosić swoje uwagi w tym punkcie najpierw trzeba się zapisać. Najbliższym terminem spotkania w punkcie jest środa 6 czerwca. Tego dnia punkt będzie działał w godz. 16.00–20.00. Kolejne terminy będą sukcesywnie dodawane.

Zapisać się na spotkanie w punkcie kosultacyjno-informacyjnym należy przez formularz dostępny TUTAJ.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi