14 08 2019

Umowa na budowę ratusza podpisana. Tak będzie wyglądał [FOTO]

14.08.2019, godz.: 13:01
Umowa na budowę ratusza podpisana. Tak będzie wyglądał [FOTO]
fot. Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Dziś burmistrz Grodziska Grzegorz Benedykciński podpisał umowę na budowę nowej siedziby ratusza. Inwestycja pochłonie bez mała 18,5 mln zł, a jak będzie wyglądać? Prezentujemy wizualizacje.

Zgodnie z dokumentacją przetargową ratusz ma być dwupiętrowy z częściowym podpiwniczeniem okalać zabytkową Willę Niespodzianka. Parter będzie przeznaczony głównie dla obsługi mieszkańców, z kolei pierwsze i drugie piętro będzie przeznaczone na pomieszczenia biurowe. Na każdej kondygnacji zaprojektowano też pokój śniadań i węzeł sanitarny oraz pomieszczenia magazynowo-archiwalne do przechowywania dokumentów. Będzie też nadbudówka na pomieszczenia techniczne i kotłownię. Budynek będzie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku będzie pracować około 120 osób w pełnym wymiarze czasu pracy.

Inwestycję zrealizuje firma ZAB-BUD z Warszawy. Ma być gotowa w 2021 roku.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579423051000)