12 01 2018

Ul. Towarowa do remontu

12.01.2018, godz.: 19:23
Ul. Towarowa do remontu
Fot. GrodziskNews.pl

Na początku przyszłego tygodnia ul. Towarowa w Grodzisku ma przejść remont. Urzędnicy proszą, aby nie parkować wzdłuż drogi, by nie blokować prac.

Ul. Towarowa jest drogą dojazdową do osiedla przy ul. Żydowskiej. Przy niej też często zostawiają swoje auta kierowcy, którzy w dalszą trasę ruszają pociągiem. Jednak urzędnicy proszą kierowców, aby w dniach 15 i 16 stycznia nie parkowali wzdłuż ul. Towarowej, bowiem to właśnie na te dni zaplanowany jest remont drogi i zaparkowane auta blokowałyby prace.

A jaki jest zakres robót? – Sfrezujemy korekcyjnie nawierzchnię i ułożymy nową nakładkę asfaltową. Drogowcy już od kilku dni przygotowywali ten teren do realizacji zadania. Inwestycja wiąże się oczywiście z uruchomieniem Urzędu Skarbowego w Grodzisku w nowej lokalizacji przy ul. Żydowskiej – mówi nam Leszek Szczepaniak, szef wydziału zarządzania drogami gminnymi w Grodzisku.

W pobliżu budynku od strony torów PKP jest już gotowy parking.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi