27 05 2018

Ul. Sójki do przebudowy

27.05.2018, godz.: 12:44
Ul. Sójki do przebudowy
Fot. GrodziskNews.pl

Żabiowolski magistrat ogłosił przetarg na pierwszy etap przebudowy ul. Sójki w Zarębach. Inwestycja obejmuje blisko 450-metrowy fragment drogi.

Ul. Sójki to droga łącząca trasę powiatową 2855W z gminną ul. Krzyżówki w Zarębach. Obecnie jej stan pozostawia wiele do życzenia, ale jeszcze w tym roku ma się to zmienić. Gmina Żabia Wola właśnie ogłosił przetarg na przebudowę niemal 450-metrowego fragmentu drogi.

Będzie to pierwszy etap przebudowy całej drogi. Obejmuje on m.in. usunięcie drzew i krzewów kolidujących z inwestycją, wykonanie jezdni z betonu asfaltowego na podbudowie z kruszywa, wykonanie pobocza z kruszywa oraz nawierzchni 10 zjazdów. Jezdni ma mieć od 4 do 4,62 m szerokości.

Auta pojadą po nowej drodze jeszcze w tym roku. Termin realizacji zadania wyznaczono na 15 października.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi