22 10 2017

Ul. Reymonta się (za)zieleni

22.10.2017, godz.: 16:40
Ul. Reymonta się (za)zieleni
fot. arturtusinski-podkowa.pl

Gruntowna przebudowa ul. Reymonta była jedną z ważniejszych podkowiańskich inwestycji drogowych w tym roku. Wiosną zyskała nową jakość pod względem komunikacyjnym, teraz zaś przyszedł czas na ostatni, estetyczny element inwestycji. A mianowicie na nasadzenia zieleni wokół drogi.

Działania te już się rozpoczęły. Poinformował o nich i zilustrował je na swoim blogu burmistrz Podkowy Leśnej. – W kwietniu została wybudowana ulica Reymonta. Na drodze została położona kostka betonowa, wyłożone podjazdy do posesji i wybudowane murki oporowe przy skarpie, zupełnie zmienił się komfort mieszkańców tam mieszkających. Pozostały do zagospodarowania pasy zieleni. I właśnie przyszedł ten moment, że zostały obsadzone przez setki roślin. Pozostało podsypanie korą i droga, która już jest bardzo ładna będzie jeszcze piękniejsza – napisał Artur Tusiński.

Jak na razie „zielona” ulica Reymonta wygląda tak, jak widać na zdjęciach. Ale gdy rośliny się rozwiną, będzie pewnie jeszcze ładniej.

fot. arturtusinski-podkowa.pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi