03 05 2019

Ul. Powstańców przejdzie przebudowę i rozbudowę

03.05.2019, godz.: 18:35
Ul. Powstańców przejdzie przebudowę i rozbudowę
Fot. GrodziskNews.pl

Urząd Gminy Jaktorów ogłosił przetarg na przebudowę ul. Powstańców w Jaktorowie. Inwestycja ma być gotowa w listopadzie.

Celem tej inwestycji jest zwiększenie przepustowości ul. Powstańców poprzez zwiększenie szerokości pasów ruchu dla jednego kierunku jazdy. Poprawi warunki ruchu poruszania się pojazdów również w obrębie skrzyżowań z drogami wewnętrznymi gminy.

Obecnie ul. Powstańców ma około 4 metrów szerokości (przy kościele około 6 metrów). Inwestycja ta ma poszerzyć ją na 350-metrowym fragmencie do 6 metrów, po trzy na każdy pas ruchu. Nawierzchnia ma zostać wykonana z asfaltobetonu. Ponadto inwestycja zakłada m.in. przebudowę wlotów dróg poprzecznych wewnętrznych, zjazdów do posesji, chodnika, odwodnienia, a także budowę miejsc postojowych.

Zgodnie z zamówieniem inwestycja powinna być gotowa do 29 listopada 2019 r.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata