13 06 2018

Ul. Mszczonowska do remontu

13.06.2018, godz.: 09:47
Ul. Mszczonowska do remontu
Fot. Pixabay

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku ogłosił przetarg na remont kolejnej drogi. Tym razem inwestycja dotyczy ul. Mszczonowskiej przebiegającej przez Hutę Żabiowolską, Kaleń i Ciepłe.

Ul. Mszczonowska jest częścią drogi powiatowej 1521 łączącej Żabią Wolę z Piotrkowicami. Droga ma jednak już zniszczoną nawierzchnię asfaltową i wymaga remontu. Właśnie taki ma niebawem zostać przeprowadzony.

Zgodnie z dokumentacją przetargową ul. Mszczonowska w miejscowościach Huta Żabiowolska, Kaleń i Ciepłe zostanie wyremontowana od ul. Głównej do miejsca tuż za ul. Różaną. Zakres inwestycji obejmuje sfrezowanie istniejącej nawierzchni, wykonanie podbudowy z kruszywa, ułożenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego i warstwy ścieralnej z mieszanki grysowo-mastyksowej. Ponadto pobocza zostaną wyrównane i utwardzone kruszywem.

Wykonawca od daty podpisania umowy będzie miał trzy miesiące na realizację zadania.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi