12 04 2019

Ul. Długa do przebudowy

12.04.2019, godz.: 17:15
Ul. Długa do przebudowy
Fot. GrodziskNews.pl

Jeszcze w tym roku ul. Długa w Milanówku ma przejść przebudowę. Urzędnicy chcą, aby droga była gotowa najpóźniej pod koniec listopada.

Ul. Długa to droga gruntowa, która na fragmentach ma również nawierzchnię z tłucznia i destruktu. Stan drogi nie jest najlepszy, a mieszkańcy od dłuższego czasu upominają się o modernizację.

Milanówek właśnie ogłosił przetarg na tę inwestycję. Zgodnie z dokumentacją, nawierzchnia ma zostać przebudowana, nowa ma być wykonana z wibroprasowanych kostek betonowych. Z tego samego materiału zostanie wykonany również chodnik, czy zjazdy indywidualne. Droga będzie miała także swój system odwodnienia. Do zadań wykonawcy będzie również przebudowa kolidujących urządzeń infrastruktury technicznej.

Wykonawca na czas prowadzenia prac zapewni (w miarę możliwości) dostęp do posesji przyległych zarówno dla właścicieli i ich pojazdów, jak i służb komunalnych, porządkowych i bezpieczeństwa. Firma, która wygra przetarg poinformuje mieszkańców o rozpoczęciu prac przynajmniej trzy dni przed startem robót.

Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 29 listopada 2019 r.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi