10 05 2019

UKS Sparta walczy o awans. Przyjdź i dopinguj

10.05.2019, godz.: 09:06
UKS Sparta walczy o awans. Przyjdź i dopinguj
Fot. spartiaci.pl

Dziś w Grodzisku rozpoczyna się turniej finałowy o wejście do II ligi piłki siatkowej mężczyzn. Wezmą w nim udział cztery zespoły, w tym grodziska Sparta.

Przed nami trzy dni siatkarskich emocji – cztery najlepsze zespoły III ligi zmierzą się ze sobą w bezpośrednich starciach o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Będą to UKS Sparta Grodzisk, PKPS Siatkarz Bierutów, LKS Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza i MKS Wisłok Strzyżów. Z czterech finalistów, awans wywalczą aż trzy zespoły. Przypomnijmy, że w turniejach ćwierćfinałowym i półfinałowym Sparta odniosła komplet zwycięstw, więc apetyty na awans w Grodzisku są spore. Zwłaszcza, że turniej finałowy odbywa się w hali przy ul. Westfala, czyli domowej arenie Sparty.

Dziś o godz. 18.00 turniej finałowy zainauguruje spotkanie Siatkarz Bierutów – LKS Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza, natomiast o godz. 20.30 grodziska Sparta podejmie MKS Wisłok Strzyżów. Jutro natomiast o godz. 14.00 Wisłok zagra z zespołem z Osieczy, a o 17.00 Sparta zmierzy się z Siatkarzem Bierutów. W niedzielę ostatnie spotkania turnieju finałowego – o godz. 14.00 Siatkarz zagra z Wisłokiem, a o godz. 17.00 Sparta z ekipą z LZS.

Przychodźmy tłumnie do hali przy Westfala i wspierajmy naszą drużynę w walce o awans!

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi