13 04 2018

Ukradli 200 kilogramów miedzi ze skupu

13.04.2018, godz.: 11:14
Ukradli 200 kilogramów miedzi ze skupu
fot. KPP Grodzisk

Grodziscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 17 do 26 lat podejrzanych o kradzież aż 200 kilogramów miedzi ze skupu złomu. Mężczyźni przyznali się do przestępstwa. Teraz grozi im nawet pięć lat więzienia.

Policjanci prowadzili dochodzenie w sprawie zabrania 200 kilogramów miedzi z skupu złomu w naszym regionie od kilku miesięcy. Właściciel wycenił straty na 5 tysięcy złotych. Czynności operacyjne pozwoliły wreszcie wytypować mężczyzn mogących mieć związek z przestępstwem.

Kryminalni pojechali do domu każdego z nich, zatrzymali i przewieźli na grodziską komendę. Przemysław J., Mateusz K., Jakub J. i Daniel P. usłyszeli zarzut wspólnego dokonania kradzieży. Wszyscy przyznali się do winy. Trzej dobrowolnie poddali się karze, natomiast w sprawie 26-letniego Daniela P. werdykt wyda sąd, gdyż mężczyzna dopuścił się przestępstwa w warunkach i za takie będzie odpowiadał.

Za kradzież grozi kara pięciu lat pozbawienia.

1

Dodaj Komentarz

  • adamos

    Zabrali 200kg miedzi ?? Chyba ukradli 200kg miedzi skoro sie przyznali do kradzierzy !

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi