12 05 2019

Ukradł kosmetyki na 5 tys. zł

12.05.2019, godz.: 10:46
Ukradł kosmetyki na 5 tys. zł
Fot. Pixabay

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o kradzież kosmetyków w Nadarzynie. 50-latek usłyszał cztery zarzuty. Przyznał się do winy.

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży w jednym ze sklepów w Nadarzynie. W lokalnej drogerii pracownik ochrony zatrzymał 50-latka podejrzanego o kradzież kosmetyków o wartości około 1,4 tys. zł. Mężczyzna został zatrzymany.

Jak się okazało to nie jedyne przestępstwo 50-latka. – Jak ustalili kryminalni z Nadarzyna, mężczyzna dokonał w tym sklepie kilku kradzieży kosmetyków w marcu, kwietniu i maju, łącznie na sumę 5 tys. zł. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 50-latkowi trzech zarzutów kradzieży oraz zarzutu usiłowania kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów – poinformowała pruszkowska policja.

Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi