24 02 2015

Zaatakował partnerkę nożem

24.02.2015, godz.: 09:18
Zaatakował partnerkę nożem
fot. Pixabay

Policjanci z Błonia zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który kilkakrotnie dźgnął swoją partnerkę nożem. Kobieta trafiła do szpitala, a agresorowi grozi nawet do pięciu lat więzienia.

Zgłoszenie w tej sprawie do komisariatu w Błoniu wpłynęło w niedzielne popołudnie. Gdy policjanci dotarli na miejsce okazało się, że całe zderzenie miało miejsce dwa dni wcześniej. Jak ustalili funkcjonariusze podczas kłótni ze swoim partnerem kobieta otrzymała kilka ciosów nożem, jednak nie wzywała karetki tylko sama opatrzyła rany. Policjanci wezwali jednak na miejsce pogotowie, które zabrało poszkodowaną do szpitala na badania.

Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli nóż, którym została ugodzona kobieta. Natychmiast zatrzymali również 53-latka, który był nietrzeźwy. W dniu przybycia policjantów miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna już usłyszał zarzut naruszenia czynności narządu ciała. Przyznał się do winy. Za popełnione przestępstwo może na kilka lat trafić do więzienia.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi