14 11 2018

Uderzył w bariery na A2. W aucie miał kilogram narkotyków

14.11.2018, godz.: 09:47
Uderzył w bariery na A2. W aucie miał kilogram narkotyków
Fot. KPP Grodzisk Maz.

Kilka dni temu na autostradzie A2 samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Jak się okazało, w aucie była znaczna ilość narkotyków, a kierowca był pod ich wpływem.

Policjanci otrzymali zgłoszenie około godz. 22.00 o zdarzeniu drogowym na autostradzie A2 w Holendrach Baranowskich. W pojeździe znajdował się lekko ranny kierowca toyoty. Obrażenia odniósł wskutek uderzenia auta w bariery energochłonne. Podczas rozmowy z kierowcą funkcjonariusze wyczuli od niego zapach marihuany. Jego samochód został więc dokładnie sprawdzony. – Po dokładnym przeszukaniu znaleźli w nim kilkanaście różnych opakowań z suszem roślinnym, białym proszkiem i masą plastyczną. Pod nogami kierowcy leżała fifka i torebka z marihuaną. Wszystkie podejrzane substancje zostały zabezpieczone, a 45-latek trafił do szpitala – informują policjanci z grodziskiej komendy.

Jak potwierdziły badania znalezionych substancji, w aucie znajdowały się aż 873 gramy amfetaminy, 331 gramów marihuany, 23 gramy haszyszu i prawie 7 gramów kokainy. Wiesław W. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych oraz kierowania autem pod wpływem środka odurzającego.

Sąd zdecydował o tymczasowym trzymiesięcznym areszcie dla mężczyzny. Policjanci będą sprawdzać skąd pochodziły i gdzie miały trafić narkotyki.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi