07 10 2017

Uciążliwe prace przy linii 447

07.10.2017, godz.: 10:34
Uciążliwe prace przy linii 447
Fot. GrodziskNews.pl

Przez najbliższy tydzień na terenie Milanówka będą prowadzone uciążliwe prace związane z modernizacją linii 447.

Główne prace związane z modernizacją podmiejskiej linii kolejowej ruszyły 3 września. Spowodowały one zamknięcie linii 447 i wyłączenie z użytkowania kilku przystanków między Warszawą a Grodziskiem. To oczywiście wiąże się ze sporymi utrudnieniami dla podróżnych.

Jednak remont linii 447 może być uciążliwy nie tylko dla osób korzystających z przejazdów koleją, ale i osób mieszkających lub przebywających w rejonie torów PKP. Wykonawca modernizacji poinformował właśnie, że od dziś do 14 października będą prowadzone prace związane na pogrążaniu elementów ścianek szczelnych w gruncie, a tego typu roboty generują duży hałas.

Kolejarze proszą o wyrozumiałość.

Dodaj Komentarz

  • adamos

    Dziekujemy ci o panie … panie ty nasz wielki … dziekujemy ci za informacje jak ze bo z tym no ze bowiem razem z aczkolwiek sposob ale w z czym dlaczego wszyscy dowiedzielismy sie czym otoz tym ze tego problem spowodowany bedzie ( cytat ) ” pogrążanie elementów scianek szczelnych w gruncie ” przeciez to jest tak istotne i proste ze przez cala edukacje szkolna tluka nam to do glowy lacznie ze wzorami i rysunkiem technicznym. Jedyna osoba ktora wie doskonale co to jest i jak sie odbywa to kolega ” bravik” on posiada wiedze nieogarniajaca nawet jego glowe on od tak z literowki nawet wie gdzie i kiedy tury ginely hahah tylko godziny bidny nie zapamietal bo mu sie ostatni zwoj w „pustostanie na szyji ” przetopil. Tak wiec jesli podajecie cos ludziom do wiadomosci to wyslicie sie troche i uzupelnijcie informacje czego to dotyczy i na czym ma polegac a nie zywce przepisane to co powiedzial jakis inzynier ktory zarzadza ta faza robót. Dziekuje.. bravik pozdrawiac cie swrdecznie czekam na riposte… wczytaj sie dokladnie znajdziesz cos z literowek .. zaskocz mnie swoja wspolpraca z wojkiem google
    … hehe

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi