13 11 2017

Twoja kolej, czyli planszówki na dworcu dla grodziszczan

13.11.2017, godz.: 16:02
Twoja kolej, czyli planszówki na dworcu dla grodziszczan
fot. GrodziskNews

Grodziski Związek Dużych Rodzin Trzy Plus przygotował dla mieszkańców propozycję niedzielnych rozrywek dla wszystkich. Wydarzenie pod nazwą „Twoja kolej. Planszówki na dworcu” przeznaczone jest dla każdego, kto lubi gry planszowe wszelkiej maści.

Organizatorzy zapowiadają, że najbliższe spotkanie odbędzie się już w najbliższą niedzielę (19 listopada) w godzinach od 11.30 do 13.30 w grodziskiej poczekalni PKP. Przekonują, że będzie to znakomita okazja do rodzinnego i ciekawego spędzenia wczesnego popołudnia. Zresztą mile widziani będą wszyscy fascynacji planszówek – od 8 do 100 lat.

– Poprowadź swoje wojsk do zwycięstwa. Rozwiń swoją cywilizację szybciej niż przeciwnicy. Optymalizuj swoje ruchy. Ucz się wygrywać i przegrywać; nie wiadomo, co jest trudniejsze – reklamują wydarzenie organizatorzy.

Opowiadają również, jak będą wyglądały planszówkowe zabawy. Odbędą się w dwóch grupach: początkującej oraz zaawansowanej. – W początkującej zagramy w Splendor, Carcassonne, Kakao. W grupie zaawansowanej: w Agricolę, Zamki Burgundii, Hansę Teutonicę – wyliczają organizatorzy.

Dodamy również, że drugie warsztaty odbędą się w niedzielę 17 grudnia o tej samej porze. Zgłoszenia udziału należy wysyłać pod adresem: warsztaty@3plus.pl. Liczba miejsc ograniczona.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi