27 05 2019

Turniej Kozerki Open coraz bliżej. Wygraj zaproszenie na Players Party

27.05.2019, godz.: 09:25
Turniej Kozerki Open coraz bliżej. Wygraj zaproszenie na Players Party
fot. Mat. prasowe

W Paryżu wystartował wielkoszlemowy turniej na kortach Rolanda Garrosa. To dobra okazja, aby przypomnieć, że już wkrótce i u nas zobaczymy zawodowe tenisistki. Turniej Kozerki Open się zbliża, a my mamy konkurs dla naszych czytelników.

Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet Kozerki Open 2019 organizowany w ramach cyklu zawodowych turniejów Międzynarodowej Federacji Tenisowej ITF będzie pierwszą edycją dla Akademii Tenisowej Tenis Kozerki. Turniej odbędzie się w dniach 29.07-04.08 na kortach przy ulicy Jowisza 92. Wstęp będzie wolny!

Pula nagród wynosi 25 tys. USD, co plasuje tę imprezę wśród najbardziej prestiżowych, zawodowych turniejów tenisa kobiecego w Polsce, a co za tym idzie pojawią się na naszych kortach znane nazwiska znaczących w świecie zawodniczek. – Jesteśmy z tego bardzo dumni, ponieważ tworzymy nową historię. – mówi Jarosław Lewandowski, dyrektor turnieju. W tym roku turniej odbędzie się po raz pierwszy i mamy nadzieję, że wpisze się na stałe do światowego kalendarza ważnych imprez tenisowych, a jego ranga będzie wzrastać z roku na rok.- dodaje.

Turniej Kozerki Open 2019 odbędzie się w dniach od 29 lipca do 4 sierpnia 2019 na kortach Akademii Tenisowej Tenis Kozerki, przy ulicy Jowisza 92. Będzie to niewątpliwie wielkie święto sportowe, któremu będzie towarzyszyła wyjątkowa atmosfera oraz emocjonująca rywalizacja. Oprócz organizacji rozgrywek Akademia zaplanowała również imprezy towarzyszące, aby sprostać oczekiwaniom zarówno zawodniczek jak i kibiców. W planach piknik rodzinny, atrakcje dla dzieci, dmuchańce, aktywności tenisowe i nie tylko, loterie z nagrodami i wiele innych. A wszystko to w miejscu, w którym po prostu oddycha się sportem. Duża, zielona przestrzeń, cicha okolica, idealna lokalizacja obiektu w otulinie rezerwatu przyrody, sprzyjająca wypoczynkowi jak i rywalizacji na iście zawodowym poziomie.

–Turniej, który odbędzie się w Kozerkach będzie niezwykłym wydarzeniem sportowym nie tylko dla lokalnej społeczności, ale także dla wielu osób, którzy specjalnie przyjadą z różnych stron Polski. Organizatorzy zakładają, że turniej odwiedzi ok. 1000 osób, będą wśród nich także osoby powszechnie znane, które swoją pasją do tenisa zarażają innych. Lokalizacja nie jest przypadkowa. Kozerki są położone w gminie Grodzisk Mazowiecki, można do Akademii dojechać w ciągu 30 min. z Warszawy i 40 min. z Łodzi. Bardzo ważnym jest też to, że władze gminy Grodzisk Mazowiecki istotnie wspierają działalność sportową na swoim terenie – i to również dzięki nim ten turniej może się odbyć – mówią organizatorzy turnieju.

Aktualności na stronie oficjalnej turnieju: www.kozerkiopen.pl

KONKURS
Patronem medialnym imprezy jest portal GrodziskNews.pl,
toteż dla naszych czytelników mamy do przekazania podwójne zaproszenie na ekskluzywny bankiet z udziałem m.in. graczy uczestniczących w turnieju (31 lipca). Zdobędzie je jedna osoba, która dziś 27 maja punktualnie o godz. 12.00 jako pierwsza przyśle maila o treści „Kozerki Open” pod adresem info@grodzisknews.pl. W treści należy również podać imię, nazwisko i nr telefonu kontaktowego*.

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.


Akademia Tenisowa Tenis Kozerki jest miejscem, gdzie sport wyczynowy ma najwyższy priorytet. To tu zwraca się uwagę na wszechstronność kształtowania młodych zawodników – trening motoryczny, tenisowy, mentalny, opieka psychologa, fizjologa, dietetyka, fizjoterapeuty jest u nas normą. W tych okolicznościach turniej zawodowy jest niejako obowiązkowy. I zapewne Akademia nie poprzestanie tylko na turnieju kobiecym.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.