12 05 2018

Trzydniowy Dzień Dziecka w Milanówku

12.05.2018, godz.: 16:17
Trzydniowy Dzień Dziecka w Milanówku
fot. Pixabay

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Milanówek szykuje dla najmłodszych mieszkańców program pełen atrakcji. Tym bardziej, że impreza potrwa nie jeden, lecz aż trzy dni.

1 czerwca zaplanowano dzień na sportowo. A centrum wydarzeń będzie boisko Orlika, przy ul. Sportowej właśnie. Tego dnia organizatorzy zaproponują dzieciakom różnorakie gry, zabawy i aktywności sportowe. Start o godz. 13.00.

Następnego dnia atrakcje dla dzieci rozpoczną się w samo południe w Starym Kinie przy ul. Piłsudskiego 33. Dzieci obejrzą bajkę w ramach Kinoranków, a po filmie ruszą warsztaty plastyczne z tworzenia instrumentów. O godz. 18.00 zaś odbędzie się koncert dla małych i dużych. Wykona go Aleksandra Boniecka i przyjaciele.

Kulminacja trzydniowych obchodów Dnia Dziecka w Milanówku przyjdzie 3 czerwca i upłynie pod znakiem pikniku w Parku „Zielony Dołek”. W programie zabawy z animatorami, warsztaty plastyczne, konkursy z nagrodami, malowanie buziek, bańki mydlane, zabawy w dmuchanym miasteczku, przejażdżki autobusem angielskim, lody, popcorn, wata cukrowa, piętrowy tort z okazji 10. urodzin jednej ze szkół językowych w mieście ogrodzie. Start o godz. 12.00, zakończenie o 16.00.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi