24 08 2019

Trzy osoby zatrzymane z narkotykami

24.08.2019, godz.: 12:55
Trzy osoby zatrzymane z narkotykami
Fot. KPP Pruszków

Policjanci zatrzymali w Starej Wsi trzech 20-latków, u których znaleziono marihuanę. Młodzi mężczyźni zostali przyłapani z narkotykami w samochodzie.

Funkcjonariusze otrzymali informację, że w Starej Wsi stoi samochód, w którym są osoby mogące posiadać narkotyki. Udali się pod wskazany adres i na jednym z parkingów znaleźli opisywane auto. – Już po otworzeniu drzwi pojazdu, z wnętrza wydobywał się charakterystyczny dla marihuany zapach. W trakcie dalszych czynności policjanci ujawnili susz roślinny. Mężczyźni przyznali, że jest to marihuana i należy do nich, ponieważ wspólnie „złożyli” się na jej zakup, żeby ją razem wypalić – poinformowała pruszkowska policja.

Policjanci zatrzymali trzech 20-latków. Wszyscy usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających, za co można nawet na trzy lata trafić do więzienia.

Mężczyźni przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi