31 01 2017

Trzej tenorzy ponownie wybrzmią na grodziskiej scenie. My rozdamy bilety

31.01.2017, godz.: 19:40
Trzej tenorzy ponownie wybrzmią na grodziskiej scenie. My rozdamy bilety
fot. Mat. organizatora

15 maja na scenie grodziskiego Centrum Kultury wystąpią trzej znakomici tenorzy młodego pokolenia. Koncert nawiązywać ma do gali, na której wspólnie wystąpili Luciano Pavarotti, Plácido Domingo oraz José Carreras.

To będzie nie lada gratka dla miłośników muzyki operowej i nie tylko, a zarazem powtórka z ubiegłego roku, kiedy to tenorowe trio również zaśpiewało w sali widowiskowej CK i zgromadziło na widowni wiele osób.

Jako się rzekło, będzie można zobaczyć i posłuchać Jędrzeja Tomczyka, Tomasza Tracza oraz Aleksandra Kruczka – znakomitych solistów (tenorów) polskich i europejskich scen muzycznych, laureatów wielu konkursów muzycznych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie – Zespół Kameralistów Wrocławskich

Zabrzmią największe przeboje opery i operetki, przepiękne pieśni neapolitańskie i szlagiery literatury skrzypcowej, wspaniałe światowe arie największych kompozytorów. Publiczność usłyszy m.in.: O sole mio, Granadę, Brunetki blondynki, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, Arię Księcia „La donna é mobile, Toast Libiamo.

Koncert odbędzie się 15 maja o godz. 19.00 w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej 9. Bilety w cenie 70 zł można nabyć w kasie kina CK, na stronach eventim.pl i ebilet.pl oraz salonach Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal GrodziskNews.pl, dlatego już wkrótce zaczniemy ogłaszać konkursy, w których do wygrania będą bilety na to wyjątkowe wydarzenie.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata