15 09 2018

Tragiczny wypadek w Jaktorowie. Kobieta zginęła pod kołami pociągu

15.09.2018, godz.: 19:20
Tragiczny wypadek w Jaktorowie. Kobieta zginęła pod kołami pociągu
fot. GrodziskNews

Około godz. 18.30 na wysokości stacji kolejowej w Jaktorowie doszło do tragicznego zdarzenia. Pod kołami pociągu dalekobieżnego zginęła kobieta Na miejscu czynności powypadkowe prowadzą policjanci. Będą kontynuowane pod nadzorem prokuratora.

Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. – Coś się dzieje na torach w Jaktorowie. Stoi policja kryminalna, policja oznakowana i straż pożarna. Policjanci i strażacy chodzą po torach, czegoś szukają. Służby mają włączone sygnały świetlne – napisała do nas pani Marta.

Policja potwierdziła informację o tragedii. – Około godz.18.30 otrzymaliśmy informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że pod kołami pociągu relacji Gdynia – Rzeszów zginęła osoba, prawdopodobnie kobieta. Z relacji maszynisty wynika, że osoba ta wbiegła na tory wprost pod nadjeżdżający pociąg – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Będziemy pod nadzorem prokuratora prowadzić ustalenia dotyczące personaliów ofiary i okoliczności zdarzenia. Wiadomo na pewno, że maszynista w momencie zdarzenia był trzeźwy – dodaje.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi