16 06 2019

Tragiczny wypadek w Brwinowie. Nie żyje mały chłopiec

16.06.2019, godz.: 18:14
Tragiczny wypadek w Brwinowie. Nie żyje mały chłopiec
fot. GrodziskNews

W sobotnie popołudnie w Brwinowie doszło do tragedii. Roczny chłopiec wypadł z drugiego piętra bloku przy ul. 11 Listopada. Mimo szybkiego transportu śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala, dziecka nie udało się uratować.

Dramat rozegrał się w sobotę około godz. 17.00. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że chłopczyk wypadł z drugiego piętra bloku. Został szybko przetransportowany do szpitala w Warszawie śmigłowcem LPR-u.

Lekarzom nie udało się jednak uratować dziecka. Wszystkie okoliczności zdarzenia zbada prokuratura. Policjanci poinformowali jedynie, że gdy doszło do wypadku w mieszkaniu byli rodzice chłopca, byli trzeźwii.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi