24 09 2017

Pożar w Jaktorowie. Jedna osoba zginęła

24.09.2017, godz.: 09:43
Pożar w Jaktorowie. Jedna osoba zginęła
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś rano w Jaktorowie doszło do pożaru. W budynku znaleziono ciało człowieka. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Przy ul. Chełmońskiego w Jaktorowie płonie budynek. Na miejscu jest kilka wozów strażackich – poinformował Michał.

Strażacy potwierdzają i informują, że w środku znaleziono ciało. – Po godz. 8.00 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru w Jaktorowie. Płonęło poddasze budynku mieszkalnego. W środku strażacy znaleźli ciało człowieka, nie są jednak w stanie określić płci ofiary, bowiem ciało było zwęglone. Trwa dogaszanie. Czekamy na przyjazd prokuratora – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi