05 03 2018

Tragiczny pożar nocą. Nie żyje mężczyzna

05.03.2018, godz.: 09:39
Tragiczny pożar nocą. Nie żyje mężczyzna
fot. GrodziskNews

Dzisiejszej nocy w doszło do tragicznego pożaru w miejscowości Grzymek (gm. Żabia Wola). W zgliszczach spalonego drewnianego domu strażacy znaleźli ciało około 65-letniego mężczyzny.

Pożar wybuchł przed godz. 3.00, do akcji gaśniczej ruszyły cztery zastępy straży. – Dokładnie o godz. 2.48 otrzymaliśmy zgłoszenie pożarze drewnianego domu przy ul. Wspólnej w miejscowości Grzymek. Na miejsce udały się dwa zespoły Państwowej Straży Pożarnej oraz dwa z OSP Skuły – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Całkowicie objęty ogniem był budynek o powierzchni 14 na 6 metrów – dodaje.

Po opanowaniu żywiołu strażacy dokonali tragicznego odkrycia. – W zgliszczach budynku ntrafiliśmy na zwęglone ciało mężczyzny w wieku około 65 lat. Prawdopodobnie mieszkał w tym domu – zaznacza bryg. Tryniszewski.

Teraz wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia zajmuje się policja pod nadzorem prokuratury.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi