05 11 2017

Tragiczny pożar domu w Budach-Grzybku. Nie żyje mężczyzna

05.11.2017, godz.: 15:03
Tragiczny pożar domu w Budach-Grzybku. Nie żyje mężczyzna
fot. GrodziskNews

Kilka zastępów straży pożarnej przez kilka godzin gasiło pożar drewnianego domu w miejscowości Budy-Grzybek. W ogniu śmierć poniósł około 60-letni mężczyzna.

Do tragicznego pożaru doszło w sobotni wieczór. – Tuż po godz. 21.00 wpłynęło do nas zgłoszenie o pożarze lasu pomiędzy Kuklówką a Makówką. Okazało się ono nieprecyzyjne, udało nam się dodzwonić do osoby zgłaszającej i ustalić, że pożarem objęty jest drewniany domek letniskowy z dachem krytym papą – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku– mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Mieliśmy informację, że w środku mogą znajdować się ludzie. Niestety, ogień objął cała konstrukcję domu i nie sposób było dostać się do środka przed zdławieniem ognia – dodaje.

Tragiczne przewidywania potwierdziły się. – Niestety po wejściu do środka strażacy odnaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny w wieku około 60 lat. Przyczyny wybuchu pożaru i szczegółowe okoliczności tej śmierci będzie wyjaśniała policja. My akcję zakończyliśmy po godz. 1.30. Domek nie miał podłączenia do mediów. Strażacy zabezpieczyli trzy butle z propanem-butanem: dwie turystyczne i jedną standardową, 11 kilogramową – wyjaśnia bryg. Krzystzof Tryniszewski.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi