23 10 2016

Tragedia w Baranowie. Mężczyzna utopił się w studni

23.10.2016, godz.: 18:14
Tragedia w Baranowie. Mężczyzna utopił się w studni
fot. GrodziskNews

W niedzielne popołudnie doszło do tragicznego zdarzenia na ul. Wspólnej w Baranowie. 39-letni mężczyzna utopił się w studni, po dotarciu na miejsce służby mogły niestety już tylko wyłowić ciało.

Do akcji ratunkowej służby zostały wezwane około godz. 17.00. – Na miejsce zdarzenia udały się trzy nasze zastępy, a także policja i pogotowie ratunkowe. Dość szybko udało się nam wydostać mężczyznę, który wpadł do studni, ale po wyłowieniu nie wykazywał funkcji życiowych. Został przekazany medykom – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku.

Służby medyczne nie mogły już jednak nic zrobić. – Można powiedzieć, że ze studni wyłowione zostało ciało mężczyzny, obecny na miejscu lekarz od razu stwierdził zgon, nie podejmowaliśmy akcji resuscytacyjnej – wyjaśnia Wojciech Jóźwiak, rzecznik prasowy pogotowia Falck Medycyna.

Policja jak na razie nie podaje informacji na temat okoliczności śmierci 39-latka. Do sprawy więc niebawem wrócimy.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi