10 08 2019

„Toy Story 4” i więcej w grodziskim kinie

10.08.2019, godz.: 08:05
„Toy Story 4” i więcej w grodziskim kinie
fot. Disney/Pixar

Czwarta część kultowej animacji Toy Story zdominuje kinowy tydzień w grodziskim centrum kultury. Będzie jednak także premiera najnowszej polskiej komedii z Marianem Dziędzielem i Maciejem Stuhrem w rolach głównych.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA–CZWARTEK)
„Toy Story 4”

Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki…

SOBOTA–ŚRODA
„Yesterday”

Młody mężczyzna budzi się w świecie, gdzie nikt oprócz niego nie zna piosenek Beatlesów.
Występują: Himesh Patel, Lily James, Kate McKinnon

CZWARTEK – PREMIERA OGÓLNOPOLSKA
„Na bank się uda” (seanse dubbingowane 2D i 3D)

Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?
Występują: Adam Ferency, Marian Dziędziel, Maciej Stuhr

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi