07 11 2018

„Tor przeszkód” na katowickiej. Można uszkodzić koło

07.11.2018, godz.: 10:37
„Tor przeszkód” na katowickiej. Można uszkodzić koło
Fot. Pixabay

Kierowcy alarmują, że na trasie katowickiej co jakiś czas dziurawią opony na remontowanym odcinku trasy katowickiej. Dziś rano w rejonie Żabiej Woli koła uszkodziło kilka pojazdów.

O problemie poinformowali nas czytelnicy. – Witam. Co się stało dzisiaj na S8 obok Żabiej Woli i dalej obok Orlenu. Stało tam kilka aut z kapciem, była także policja. Ogólnie w tym miejscu dość często widzę, że ktoś złapał kapcia – mówi Paweł.

Policjanci wyjaśniają. – Dziś o godz. 5.40 kierujący volkswagenem miał najechać na słupek rozdzielający pasy ruchu na remontowanym odcinku trasy katowickiej, słupek się przesunął i kolejne auta najechały na niego uszkadzając koła – mówi asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Asp. sztab. Zych apeluje do kierowców o ostrożność. – Niestety na remontowanym odcinku drogi sytuacja jest dość trudna i jadąc tamtędy należy zachować szczególną ostrożność i jechać bardzo wolno. Wykonawca nie ma innej możliwości jak rozdzielenie pasów ruchu słupkami, a wystarczy, że jeden pojazd przesunie słupek i kolejne mogą na niego najechać i uszkodzić sobie auto. Taka sytuacja jest przez nas traktowana jako kolizja drogowa. W takim wypadku na miejsce wzywamy firmę budowlaną, aby czym prędzej poustawiała słupki. Niestety do czasu zakończenia remontu takie sytuacje mogą się powtarzać – zaznacza rzecznik grodziskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi