29 01 2018

Tir w rowie. Utrudnienia na A2

29.01.2018, godz.: 07:59
Tir w rowie. Utrudnienia na A2
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś nad ranem samochód ciężarowy wjechał do rowu. Działania mające go wyciągnąć powodują utrudnienia na autostradzie A2.

Informacje otrzymaliśmy od czytelnika. – Na autostradzie A2 był wypadek z udziałem ciężarówki. Są utrudnienia w ruchu – poinformował Michał.

Policja potwierdza. – Około godz. 3.00 w miejscowości Kopiska w gminie Baranów na A2 ciężarówka wjechała do rowu. Obecnie prowadzone są działania mające wyciągnąć ją na jezdnię. W związku z tym są utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku Warszawy, które mogą jeszcze potrwać – mówi nam st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

  • Pikuś

    czy jest już trasa przejezdna?

    • adamos

      Kolego na forum aktualizowanym raz czy dwa razy dziennie pytasz o to czy droga jest przejezdna ?? Po 1 nie byla wogole zamknieta a dwa takie pytanie to raczej do dyzurnego policjanta a nie tu. Tu napewno otrzymal bys wiarygodna i aktualna informacje. No pytanie godne oklasków

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi