06 11 2016

TAXIGRODZISK – Jeszcze wcześniejsza korporacja taxi

06.11.2016, godz.: 07:38
TAXIGRODZISK – Jeszcze wcześniejsza korporacja taxi

Zadbana flota wygodnych i reprezentacyjnych pojazdów, jedenastu kierowców, w tym jedyna w Grodzisku kobieta taksówkarz, szeroka oferta w przystępnej cenie, całodobowa obsługa klientów. Tak w kilku prostych określeniach można opisać grodziską korporację taksówkową TAXIGRODZISK. Warto jednak bliżej przyjrzeć się firmie wożącej mieszkańców naszego regionu już od ponad siedmiu lat.

Kim jesteśmy?
Nasza korporacja istnieje od maja 2009 roku i zrzesza 11 kierowców w tym jedyną kobietę taksówkarza w Grodzisku. Nazwaliśmy się TAXIGRODZISK. Od lat solidnością i wysoką jakością świadczonych usług ugruntowujemy swoją pozycję w świadomości mieszkańców naszego regionu. Wcześniej nie posiadaliśmy licencji i przez ponad rok pracowaliśmy, serwując usługę przewozu osób. I z tego zapamiętała nas większość naszych użytkowników. Po zmianie ustawy o przewozie osób i zlikwidowaniu limitu licencji uzyskaliśmy ją, ciesząc się tym samym statusem korporacji taksówkowej.

Dlaczego zatem warto wybrać taksówki TAXIGRODZISK?
Jeździmy przez całą dobę i mamy bardzo doświadczonych kierowców, dzięki czemu nasi użytkownicy zamawiając kurs o dowolnej porze mają pewność dotarcia we wskazane miejsce sprawnie, komfortowo i bezpiecznie. Nasze pojazdy są wygodne, a ponadto wyposażone w Wi-Fi oraz terminale obsługujące wszystkie karty płatnicze, także AMEX. Bariera językowa również nie powinna stanowić problemu, ponieważ cały nasz zespół komunikatywnie posługuje się językiem angielskim.

Na życzenie gości naszych taksówek wyposażymy je każdorazowo w fotelik dziecięcy. Dodatkowo korporacja dysponuje dużymi pojazdami zdolnymi przewieźć nawet siedmioro pasażerów lub przedmioty o znacznych gabarytach, nawet europaletę.
taxi-baner-art-spons1
Po drugie: uczciwe i przystępne ceny
W TAXIGRODZISK od 2012 roku utrzymujemy niezmienny cennik naszych usług. Współpracujemy z taksówkarzami postojowymi, którzy istnieją tu od zawsze i  gwarantują naszym użytkownikom pewność wyboru. Koszt pierwszego kilometra wynosi u nas 8 zł, a każdy kolejny w taryfie pierwszej kosztuje 2,40 zł. Za kurs z Grodziska do Milanówka życzymy sobie około 25 zł. Z kolei nasza stawka za kurs do Warszawy wytyczany zawsze najkrótszą możliwą trasą wynosi 140 zł w dzień oraz 160 zł w nocy.

Można nas zamawiać na rozmaite sposoby: telefonicznie, mailowo (taxi@taxigrodzisk.eu), przez strony www.taxigrodzisk.eu,  www.taxigrodzisk24.pl, www.668410310.pl  lub za pośrednictwem aplikacji ITAXI (zdjęcie poniżej). Można nas również znaleźć na Facebooku.
screenshot_2016-10-26-11-56-02

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi