28 02 2017

Taneczne Metamorfozy z Janem Klimentem w Grodzisku

28.02.2017, godz.: 08:44
Taneczne Metamorfozy z Janem Klimentem w Grodzisku
fot. Mat. organizatora

Tańcz z gwiazdą programu „Taniec z gwiazdami” i przeżyj niezwykłą taneczną przemianę! Chcesz zmienić coś w swoim życiu na wiosnę? Masz ochotę na dużą dawkę tańca? W takim razie taneczne metamorfozy z Janem Klimentem będą właśnie dla Ciebie. Odbędą się już 4 marca.

To doskonała okazja, aby przeżyć niezwykłą taneczną przygodę z tancerzem programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.
W czasie warsztatów Jan wprowadzi Cię w niezwykły świat tańca i zadba o to, by z Twojej twarzy nie znikał uśmiech!

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji! Oprócz warsztatów z Janem czeka Cię również nauka innych stylów tanecznych pod okiem instruktorów Egurrola Dance Studio w Grodzisku Mazowieckim. Julia Dubiło pokaże Ci na czym polega Zumba, a Gosia Wewióra wprowadzi Cię w świat Cheer Ladies!

W programie imprezy także prezentacja kolekcji włoskich ubrań Sono Qui Boutique. Firma AVON pomoże w doborze najlepszych dla Ciebie kosmetyków. Będziesz miała możliwość skorzystania z makijażu i wypróbowania próbek nowych produktów. Dzięki firmie Naturhouse będziesz miała także okazję skorzystać z porady dietetyka. Wszystko po to, by doświadczyć prawdziwej metamorfozy i obudzić się do życia na wiosnę! Słodki poczęstunek zapewni cukiernia Oliana, natomiast dobry wystrój firma Eventomat.

Zapraszamy już w sobotę 4 marca w godzinach 17:30-21:00 do Egurrola Dance Studio Grodzisk Mazowiecki, ul. Sienkiewicza 45. Zapisy w recepcji oraz pod numerem telefonu 880 898 200. Wstęp: 30 zł z kartą EDS / 35zł bez karty EDS.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi