30 10 2018

Talenty z Akademii Bogorii z medalami Grand Prix Mazowsza

30.10.2018, godz.: 13:38
Talenty z Akademii Bogorii z medalami Grand Prix Mazowsza
Fot. bogoriagrodzisk.pl

W miniony weekend trzech młodych zawodników z Akademii Tenisa Stołowego Bogorii sięgnęło po medale Grand Prix Mazowsza. Łupem tenisistów z Grodziska padł jeden złoty medal i dwa brązowe.

Jakub Dobosz startował w Grand Prix Mazowsza Skrzatów w kategorii do 8 lat i był w niej bezkonkurencyjny. W całym turnieju wygrał wszystkie trzy pojedynki nie przegrywając ani jednego seta.

Bardzo dobre zawody rozegrali też w Grand Prix Mazowsza Kadetów Zofia Śliwka oraz Jacek Mitas. Pierwsza zawodniczka w półfinale przegrała 2:3 z późniejszą zwyciężczynią zawodów, ale w meczu o brąz pokonała koleżankę klubową Tosię Zembowicz 3:1. Warto wspomnieć, że obie zawodniczki z Akademii Bogorii były o trzy lata młodsze od rywalek. Z kolei Jacek Mitas w meczu o trzecie miejsce pokonał Maksymiliana Nawarskiego z GLKS Nadarzyn.

Jeżeli chodzi o pozostałych zawodników z grodziskiej Akademii, to Ola Oskiera zakończyła turniej na miejscach 21-24, Krzysztof Stąporek i Mikołaj Giereło zajęli miejsca 5-8, Fabian Sprzączak znalazł się w przedziale 9-12, natomiast Piotr Garwoła 33-48.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi