16 06 2019

Tak może wyglądać żłobek na Spółdzielczej [FOTO]

16.06.2019, godz.: 17:07
Tak może wyglądać żłobek na Spółdzielczej [FOTO]
fot. Wizualizacja

Żabiowolski magistrat przedstawił wizualizacje budowy żłobka przy ul. Spółdzielczej, wraz z zagospodarowaniem terenu. Obiekt będzie gotowy przyjąć 50 dzieci.

Żabia Wola otrzyma w 2019 r. dofinansowanie z Programu „MALUCH+”, który wspiera rozwój instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 – żłobków, klubów dziecięcych i dziennych opiekunów.

Dzięki wsparciu w wysokości 1,1 mln zł w gminie powstanie żłobek zlokalizowany w centrum Żabiej Woli przy ulicy Spółdzielczej. Wybudowany zostanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla 50 dzieci. Żłobek będzie trzyoddziałowy – z trzema salami zajęciowymi, z wyodrębnioną częścią jadalną, kuchnią, szatniami, wózkarnią, pomieszczeniami administracyjno-socjalno-gospodarczymi oraz zapleczem sanitarnym. Nie zabraknie rzecz jasna placu zabaw.

Żabiowolski urząd poinformował, że wkrtótce ogłosi przetarg na zaprojektowanie i wybudowanie z wyposażeniem obiektu.

Tymczasem przedstawiamy wizualizacje żłobka zaproponowane w koncepcji budowy. Zdjęcia powiększają się po kliknięciu w nie.

fot. Wizualizacja

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi