29 09 2018

Szczepienia przeciw grypie dla mieszkańców

29.09.2018, godz.: 08:35
Szczepienia przeciw grypie dla mieszkańców
fot. milanowek.pl

Od najbliższego poniedziałku (1 października) startują szczepienia ochronne przeciw grypie dla mieszkańców Milanówka. Pula jest przewidziana dla osób w wieku 65 lat i starszych.

– Zakończyło się lato, a wraz z nadejściem jesieni pojawia się sezon zachorowań na grypę, aby uchronić się przed wirusem i związanym z nim powikłaniami należy zaszczepić się przeciw grypie. W związku ze stałym wzrostem zachorowalności na grypę, Burmistrz Miasta Milanówka ogłosiła konkurs ofert, na wybór realizatora do wykonania szczepień ochronnych przeciw grypie. Do konkursu zgłosiły się dwa podmioty lecznicze – BIOVENA Sp. z o. o. i AWEMED s. c. A. Dziarczykowska – Kopeć, E. Borkowska, M. Filipiak – zachęca do skorzystania z oferty milanowski magistrat

Pula środków w ramach których wykonywane będą szczepienia została podzielona równo między obie przychodnie. – Adresatami szczepień ochronnych przeciw grypie są osoby w wieku 65 lat i starsze zameldowane na terenie Milanówka i posiadające zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu o braku przeciwwskazań na wykonanie szczepienia wydane w dniu szczepienia. Osoby zainteresowane szczepieniem proszone są o zgłaszanie się od 1 października 2018 r. do przychodni, odpowiednio BIOVENA przy ul. Mickiewicza 1 w Milanówku, tel. 22 724 90 90. AWEMED przy ul. Piasta 30, tel. 22 758 31 05, 22 758 31 42 – podaje magistrat.

Każdy mieszkaniec korzystający ze szczepionki przeciw grypie będzie zobowiązany do podpisania upoważnienia do gromadzenia i przetwarzania danych osobowych do celów rozliczeń finansowych sporządzanych przez przychodnie do gminy.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata