17 04 2019

Szambiarka przewróciła się na drogę. Trasa katowicka zablokowana

17.04.2019, godz.: 15:32
Szambiarka przewróciła się na drogę. Trasa katowicka zablokowana
fot. GrodziskNews

Szambiarka przewróciła się na drogę krajową nr 8. Po godz. 14.00 w miejscowości Przeszkoda kierowca beczkowozu z nieczystościami stracił panowanie nad pojazdem. W konsekwencji szambiarka przewróciła się na drogę. Trasa jest częściowo zablokowana.

Tuż po godz. 14.20 na drodze krajowej nr 8 doszło do wywrócenia szambiarki na jezdnię. Na drogę wylały się nieczystości. Trwa usuwanie, szkód oraz zalegającego pojazdu – mówi nam asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Przejezdny jest tylko jeden pas, w kierunku Katowic – dodaje.

Co właściwie się wydarzyło? – Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierowca zjechał na miękkie pobocze – wiadomo, że toczą się tam roboty drogowe – i i gdy poczuł, że pojazd się osuwa, przechyla, spróbował skontrować. Wówczas szambiarka gwałtownie przechyliła się w stronę jezdni, a następnie doszło do jej przewrócenia – wyjaśnia Janowiec.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi