30 12 2018

Sylwester miejski, czyli zmiana organizacji ruchu w Milanówku

30.12.2018, godz.: 13:14
Sylwester miejski, czyli zmiana organizacji ruchu w Milanówku
fot. GrodziskNews

Milanówek poinformował, iż w związku z organizacją sylwestra miejskiego na ul. Warszawskiej, na tej i na kilku sąsiednich drogach nastąpi zmiana organizacji ruchu. Nie będzie możliwy przejazd znaczną częścią Warszawskiej. Nie zaparkujemy tam też samochodu.

– W związku z organizacją Powitania Nowego Roku w Milanówku, 31 grudnia od godziny 11:00 br. przy ul. Warszawskiej zmianie ulegnie organizacja ruchu. 1 stycznia 2019 roku od godziny 03:00 organizacja ruchu powróci do normy – podało miasto ogród.

O jakie zmiany chodzi? Większa część ul. Warszawskiej będzie nieprzejezdna, a zamknięte zostaną także ulice Krzywa oraz Leśna na odcinku od Krzywej do skrzyżowania z ul. Prostą. Organizatorzy proponują objazd ulicami Piłsudskiego, Prostą i dalej Grudowską, aż do otwartej części Warszawskiej. Miejsca parkingowe znajdziecie przy ul. Krakowskiej oraz przy niezamkniętych kawałkach Warszawskiej.

Szczegóły na grafice poniżej.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi