06 02 2018

Świeży powiew jazzu w Grodzisku

06.02.2018, godz.: 10:37
Świeży powiew jazzu w Grodzisku
fot. Karasiewicz Power band

Ostatniego dnia lutego wybrzmi jazz w nowoczesnym wydaniu. Wówczas w Grodzisku zaplanowano koncert zespołu Karasiewicz Power Set.

Karasiewicz Power Set powstał w kwietniu 2015 roku i po bardzo ciepło przyjętym koncercie we wrocławskim Klubie Vertigo, działa do dzisiaj. Grupę tworzą bardzo doświadczeni studyjnie i estradowo muzycy, którzy nie boją się poszukiwań i muzycznych wyzwań. W grudniu 2015r została nagrana pierwsza płyta „A wave of reservation” , która miała swoją premierę podczas XXVII Międzynarodowego Festiwalu Jazzowego Jazz Bez.

– Stylistyka wykonawcza zespołu oscyluje wokół mocno elektrycznego jazzu, zawoalowanego elementami funky i bluesa oraz szeroko pojętych elementów tanecznych. Każdy koncert to dawka bardzo pozytywnej energii ale nie brak też elementów zadumy i romantyzmu. O swoich koncertach mówią jak o podróży w nieprzewidywalną rzeczywistość i nieustannym zaskakiwaniu samych siebie. Podczas występu usłyszymy także najnowsze kompozycje – mówią organizatorzy.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie kina Ck przy ul. Spółdzielczej 9. Koncert zaś rozpocznie się 28 lutego o godz. 19.30

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi